+421 907 102 601

O nás

História firmy siaha do roku 1997 , keď sa zrodila myšlienka zaplniť medzeru na trhu predajom a servisom malej záhradnej, lesnej a komunálnej techniky na juhu Banskobystrického kraja v okrese Veľký Krtíš.

V začiatkoch bol náš smer zameraný len na predaj a servis malotraktorov a príslušenstva značiek VARI, AGZAT, PA 50,PA 80.

Časom do sortimentu postupne pribúdali motorové píly, krovinorezy, kosačky, čerpadlá, štiepačky a mnoho iného malého náradia od značiek STIHL, HECHT, STIGA, SUPA TECHNIKA.

Rozrastajúcou sa klientelou narastali požiadavky a nároky na odborné znalosti, ktoré sme nadobúdali absolvovaním odborných školení, každoročne pod dohľadom odborníkov zo servisných stredísk STIHL, BRIGGS&STRATTON, STIGA, SECO, HECHT.

Škála ponúkaného tovaru pre menej náročných hobby užívateľov, ako aj náročných profesionálov spĺňa najvyššie kritériá kvality.

Zastrešujeme autorizovaný záručný servis značiek  AGZAT,  VARI,  STIGA,  BRIGGS&STRATTON,  HECHT  a  FIELDMANN.

Samozrejmosťou je pozáručný servis techniky rôznych iných výrobcov ako sú MTD, AL-KO,HUSQVARNA, DOLMAR, OLEO-MAC, HONDA, KAWASAKI, YAMAHA, SABO, ROBI, KF, ECHO  atď...

Filozofiou našej firmy je poctivý prístup k zákazníkom, špičkový sortiment a dôraz na kvalitu vykonaných služieb.

Kontakty

  • Obchodná 92/56
    99106 Záhorce
    Okres Veľký Krtíś

Kontakty

  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • 0907 102 601

informácie

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. - www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu